"SANCHO"
      Kursy dokształcające, korepetycje
      CHEMIA, SPEKTROSKOPIA     
STRONA GŁÓWNA       

TOP OFERTY!!!       

PROMOCJE!!!       

Kursy grupowe -->

Korepetycje        indywidualne       

Oferta dla uczniów        szkół średnich       

Oferta dla        studentów       

Zajęcia w Elblągu       

Zajęcia w Gdańsku       

O mnie       

Ceny       

Kontakt i dane       

Lokalizacje i dojazd       


ZOBACZ
OPINIE
na portalu
trojmiasto.pl
 
<<< Kursy grupowe

Kursy dokształcające
z CHEMII ORGANICZNEJ

 
Rozpoczęcie: luty 2012 r.
 

  Informacje ogólne   Informacje szczegółowe   Programy kursów  


Rozpoczęcie: luty 2012!!!
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz (ul. Miszewskiego 16/2)  szczegóły >>>
Czas trwania: Cały semestr letni  szczegóły >>>
Cena: 17 PLN za godzinę zegarową  szczegóły >>>
Grupy: max. 12-osobowe
 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

         Kurs dokształcający z chemii organicznej przeznaczony jest specjalnie dla studentów, którzy mają trudności z zaliczeniem tego przedmiotu. Jego celem jest uczynienie zagadnień chemii organicznej przejrzystymi i zrozumiałymi. Wiele pozornie trudnych problemów zostanie wyjaśnionych poprzez pokazanie ich z takiego punktu widzenia, jakiego brakuje w dostępnych podręcznikach.

           Wybór zagadnień oraz sposób ich omawiania oparty jest na kilkuletnim doświadczeniu w przygotowywaniu studentów do zaliczenia tego przedmiotu, ze szczególnym uwzględnieniem tych problemów, które sprawiają trudności prawie wszystkim przygotowywanym osobom. Kurs kładzie nacisk nie tylko na przekazanie samej wiedzy, lecz przede wszystkim na nauczenie uczestników specyficznego sposobu myślenia, jaki jest potrzebny do rozumieniarozwiązywania zadań z chemii organicznej.

           Zasadniczym celem kursu jest dokładne zapoznanie uczestników z zagadnieniami fundamentalnymi zarówno dla całej chemii organicznej, jak i poszczególnych jej działów oraz uświadomienie istnienia ogromnych podobieństw pomiędzy zagdnieniami pozornie różnymi. Dodatkowo, kurs kładzie duży nacisk na wskazanie istotnych aspektów planowania syntez wieloetapowych. Przedstawienie zagadnień z takiego punktu widzenia powinno zaowocować znacznym skróceniem czasu potrzebnego do nauczenia się materiału oraz zdobyciem umiejętności dostrzegania prostych, powtarzających się schematów w zagadnieniach, które dotychczas wydawały się "czarną magią". Jednak najważniejszą korzyścią z uczestnictwa w kursie powinno być zdobycie umiejętności skutecznego samodzielnego zgłębiana dalszych tajników chemii organicznej i dopowiadania sobie informacji, które w podręcznikach nie zostały podane, jak również zdobycie umiejętności takiej interpretacji treści skomplikowanych zadań, jaka doprowadzi do ich prawidłowego rozwiązania.

           Kurs jest prowadzony w kilku wariantach programowych - dedykowanych różnym kierunkom studiów. Zgłaszać można się zarówno indywidualnie, jak i większymi grupami. Terminy zajęć nie są z góry narzucane, lecz ustalane z osobami zainteresowanymi przed rozpoczęciem kursu.

         Uczestnicy kursu dodatkowo otrzymają promocyjną cenę na korepetycje indywidualne z chemii organicznej.

 
Raty, zniżki, promocje!!!
 
Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.
 

PYTANIA I ZGŁOSZENIA:
tel. 503 784 253
e-mail:
sancho-edukacja@wp.pl

webmaster: Marcin Płosiński