"SANCHO"
      Kursy dokształcające, korepetycje
      CHEMIA, SPEKTROSKOPIA     
STRONA GŁÓWNA       

TOP OFERTY!!!       

PROMOCJE!!!       

Kursy grupowe -->

Korepetycje        indywidualne       

Oferta dla uczniów        szkół średnich       

Oferta dla        studentów       

Zajęcia w Elblągu       

Zajęcia w Gdańsku       

O mnie       

Ceny       

Kontakt i dane       

Lokalizacje i dojazd       


ZOBACZ
OPINIE
na portalu
trojmiasto.pl
 
<<< Kursy grupowe

Profesjonalny kurs
przygotowujący do MATURY Z CHEMII

(Gdańsk - poziom rozszerzony)
 
Rozpoczęcie: pocz. października
 

  Informacje ogólne   Informacje szczegółowe   Program kursu  


Rozpoczęcie: październik!!!  szczegóły >>>
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz (ul. Miszewskiego 16/2)  szczegóły >>>
Czas trwania: 7 miesięcy  szczegóły >>>
Cena: 10 PLN za godzinę lekcyjną  szczegóły >>>
Grupy: max. 12-osobowe
Poziom matury: ROZSZERZONY
 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

     Kurs ma na celu profesjonalne przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu dojrzałości z chemii. Jego podstawowym zadaniem jest dokładne przybliżenie tych zagadnień, które wymagają zrozumienia, a nie tylko pamięciowego przyswojenia przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych podręczników. Zajęcia w małych grupach (max. 12 osób) pozwalają na indywidualne podejście do uczniów i stwarzają możliwość nieskrępowanego zadawania pytań prowadzącemu. Przewidziany jest także czas na omówienie typowych zadań maturalnych oraz rozwiązywanie problemów maturalnych zaproponowanych przez uczniów.

     Program kursu obejmuje dokładne, kompleksowe omówienie od podstaw zdecydowanej większości wymagających zrozumienia zagadnień z listy wymagań maturalnych podanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Podstawowym celem kursu jest nie tylko umożliwienie dogłębnego zrozumienia poszczególnych tematów, ale także umożliwienie zrozumienia powiązań pomiędzy nimi, spojrzenia na całość zagadnień maturalnych z szerokiej prespektywy, jakiej zwykle brakuje w szkole (gdzie poznaje się chemię dział po dziale: każdy z osobna, bez większych powiązań z innymi działami). Większość najtrudniejszych zagadnień przekazywana jest za pomocą autorskich, nigdzie nie opublikowanych sposobów podejścia do nich (oczywiście przy całkowitym zachowaniu wymagań formalnych egzaminu maturalnego), co zapewnia ich bardzo wysoką przystępność.

UWAGA!!! NOWOŚĆ!!!
     Od tegorocznej edycji program kursu został rozszerzony o dodatkowe 14 godzin lekcyjnych zajęć. Potrzeba ta wynika z rosnących wymagań egzaminu maturalnego. Egzaminy, które odbyły się w ciągu ostatnich 2-3 lat coraz wyraźniej egzekwują umiejętność spojrzenia na zadania z rozmaitych punktów widzenia - w odróżnieniu od powielania typowych, wyuczonych schematów, które miało miejsce w latach poprzednich. Wymagania te w wielu przypadkach przekraczają typową wiedzę zawartą w podręcznikach licealnych. Niektóre pytania maturalne są bardzo niejednoznaczne, a nawet zawierają rażące błędy merytoryczne! Sytuacja ta wymusza konieczność przerobienia na kursie większej ilości przykładów w wielu tematach (w szczególności dotyczy to zadań obliczeniowych i wielostronnego postrzegania reakcji organicznych) oraz szczegółowego zapoznania uczniów z podstawowymi mechanizmami reacji organicznych.

     Kurs zapewnia wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość rozłożenia opłaty na raty, uzyskania zniżek oraz ciekawe promocje.

 
Raty, zniżki, promocje!!!
 
Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.
 

PYTANIA I ZGŁOSZENIA:
e-mail: sancho-edukacja@wp.pl
tel. 530 80 79 80 (Play), 503 784 253 (Orange)

webmaster: Marcin Płosiński